Bądź na bierząco!

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o rynku pracy, zarządzaniu personelem i o promocjach? - podaj swój adres e-mail:

Pomoc dla pracodawcy

Jakie korzyści oferuje zatrudnimy.pl?
  • Rejestracja w serwisie zatrudnimy.pl jest bezpłatna a pracodawca po dokonaniu rejestracji ma możliwość zarówno płatnej jak i bezpłatnej publikacji ofert pracy.
  • Po zalogowaniu do konta pracodawcy pojawia się informacja o posiadanej liczbie kredytów do wykorzystania na ogłoszenia i inne płatne usługi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem usług rekrutacyjnych wystarczy kliknąć przycisk "Zamów usługi" i przygotować zamówienie. Płatność dokonywana jest on-line za pomocą PayU a Państwa konto niezwłocznie zostanie zasilone wybraną liczbą i rodzajem usług. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty, albo chcecie zamawiając usługi skorzystać z tradycyjnego przelewu to prosimy o kontakt na adres pracodawca@zatrudnimy.pl
  • Możecie Państwo publikować oferty w czasie rzeczywistym i to w kilku prostych krokach.
  • Każda Państwa oferta zostanie bezpłatnie opublikowana w sieci naszych partnerów: zatrudnimy.pl/partnerzy

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?
Aby zamówić wybrane usługi (ogłoszenia, dodatki promujące ogłoszenia, pakiety usług lub promocje) można skorzystać z dwóch różnych sposobów. Pierwszy to płatność on-line. Przejdź do strony "Dla pracodawców" i przy danej usłudze kliknij przycisk "Wybieram" a następnie zaloguj się do serwisu, gdzie będzie możliwość skorygowania lub uzupełnienia zamówienia oraz dokonania płatności on-line obsługiwanej przez PayU. Po dokonaniu płatności zamówione usługi od razu zasilą Twoje konto i umożliwią Ci publikację ofert pracy. Jeżeli jesteś już zalogowany w serwisie możesz tez w prawym górnym rogu strony wybrać : Profil/Zarządzaj usługami a następnie kliknąć przycisk "Zamów usługi". Jeżeli natomiast nie posiadasz jeszcze konta pracodawcy na zatrudnimy.pl, to prosimy o wcześniejszą rejestrację (Załóż konto - rejestracja dla pracodawcy) a później postępowanie wg. wyżej wymienionych kroków.
Istniej również możliwość złożenia zamówienie korzystając z tradycyjnego przelewu bankowego. Wówczas prosimy o przesłanie na adres: pracodawca@zatrudnimy.pl informacji o liczbie i rodzaju zamawianych usług. Przygotujemy wówczas i prześlemy do Ciebie druk zamówienia  i poprosimy o dokonanie przelewu na nasze konto bankowe. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu Twoje konto zostanie zasilone zakupionymi usługami, co umożliwi Ci publikację ofert pracy. Faktura zostanie wystawiona i przesłana do Ciebie w ciągu 7 dni od daty zakupu usług.

Dlaczego, aby dodać ogłoszenie konieczna jest rejestracja pracodawcy?
Aby dodać ogłoszenie na zatrudnimy.pl prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracyjnego. Pola zaznaczone czerwonymi gwiazdkami są obowiązkowe. Państwa dane są bezpiecznie przechowywane zgodnie z polityką prywatności zatrudnimy.pl. Procedura rejestracji zajmuje jedynie kilka minut i jest przeprowadzana tyko raz a ma na celu zapewnienie kandydatów, że firmy oferujące zatrudnienia są wiarygodne. Po zapisaniu wymaganych danych będziecie Państwo mieli od razu możliwość przygotowania ofert pracy a po weryfikacji Państwa konta przez zespół zatrudnimy.pl otrzymacie Państwo informację z Biura Obsługi Klienta Zatrudnimy.pl potwierdzającą, że Państwa konto zostało aktywowane i możecie już swobodnie publikować bezpłatne oraz płatne ogłoszenia rekrutacyjne. Po zalogowaniu do konta macie Państwo możliwość dodawać, edytować i usuwać zamieszczone oferty pracy oraz przeglądać statystyki obrazujące popularność Państwa ogłoszeń.

W jaki sposób możemy dodać i edytować ogłoszenie?
W celu dodania ogłoszenie prosimy o zalogowanie się do konta pracodawcy na zatrudnimy.pl i po kliknięciu przycisku "Dodaj ogłoszenie" uzupełnienie danych w formularzy ogłoszenia. A po zapisaniu projektu ogłoszenia prosimy o sprawdzenia "podglądu ogłoszenia roboczego" a następnie kliknięcie przycisku "Publikuj ogłoszenie". Po akceptacji ogłoszenia przez moderatora serwisu oferta pojawia się na zatrudnimy.pl oraz w serwisach współpracujących z zatrudnimy.pl a Państwo otrzymacie email potwierdzający opublikowanie oferty. Aby edytować ogłoszenie kliknij przycisk "Edytuj ogłoszenie" a następnie wprowadź korektę i zapisz ponownie ogłoszenie.

W jaki sposób możemy wydrukować ogłoszenie?
Jeżeli zamieszczacie Państwo informacje o rekrutacji w witrynie swojego biura, sklepu, restauracji itp. możecie wydrukować skróconą wersję ogłoszenia do zamieszczenia w witrynie z panelu pracodawcy. Wystarczy kliknąć przycisk "Wydrukuj ogłoszenie" znajdujący się w sekcji Operacje przy danym ogłoszeniu.

Co oznacza status ogłoszenia?
Ogłoszenie o statusie "Robocze" to przygotowany przez Państwa projekt ogłoszenia. który oczekuje w schowku na dalsze kroki z Państwa strony. Status "Wysłane do publikacji" oznacza, że roboczy projekt ogłoszenia wysłaliście Państwo do publikacji i oczekuje on jeszcze na akceptację moderatora serwisu. Status "Opublikowane" to oferta, która widnieje już na zatrudnimy.pl. Po zakończeniu publikacji ogłoszenia otrzymuje status "Archiwalne"

Jak ponownie opublikować ogłoszenie o takiej samej treści?
Jeżeli chcecie Państwo opublikować ogłoszenie o takiej samej treści w innym regionie proszę kliknąć przycisk "Ponownie dodaj ogłoszenie". W otwartym projekcie wystarczy zmienić region/miejscowość i ponownie wysłac ofertę do publikacji. Podobnie możecie Państwo postąpić, gdy chcecie opublikować archiwalne ogłoszenie.

Wcześniejsze zakończenie emisji ogłoszenia.
Termin publikacji ogłoszeń na zatrudnimy.pl to 30 dni. Zatem jeżeli zakończycie Państwo rekrutację wcześniej, to aby nie wprowadzać osób poszukujących pracy w złudne oczekiwanie,  prosimy o usunięcie oferty z serwisu. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk "Usuń ogłoszenie", który przenosi ofertę do archiwalnych i zdejmuje ją za portalu.

Co oznacza odświeżenie ogłoszenia i jakie są zalety tej usługi?
Odświeżenie, to jednorazowe przeniesienie ogłoszenia na początek listy opublikowanych ogłoszeń oraz wyświetlenie oferty z nową datą. Dzięki temu po kilku dniach możesz ponownie zwiększyć oglądalność ogłoszenia i w efekcie otrzymać więcej aplikacji. Aby odświeżyć ogłoszenie po zalogowaniu do konta pracodawcy naciśnij przycisk "odświeżenie" znajdujący się bezpośrednio pod każdym z Twoich ogłoszeń.

Co to jest auto-odświeżanie ogłoszenia i jakie są zalety tej usługi?
Auto-odświeżanie ogłoszenia to, aż pięciokrotne i automatyczne przenoszenie ogłoszenie na początek listy ogłoszeń w trakcie okresu publikacji. Za każdym razem oferta wyświetli się z nową datą, dzięki czemu efektywnie wykorzystasz cały okres publikacji i dotrzesz do jeszcze większej liczby osób. Aby uruchomić auto-odświeżanie ogłoszenia po zalogowaniu do konta pracodawcy naciśnij przycisk "auto-odświeżenie" znajdujący się bezpośrednio pod każdym z Twoich ogłoszeń. Usługę wystarczy uruchomić tylko raz a system będzie automatycznie przenosił ofertę na początek listy ogłoszeń w optymalnym momencie.

Co to jest wyróżnienie ogłoszenia i jakie są zalety tej usługi?
Wyróżnienie, to usługa graficznego wyróżnienie Twojego ogłoszenia na liście ofert pracy, jako oferta szczególnie polecana przez zatrudnimy.pl. Dzięki temu Twoje ogłoszenie przyciągnie zainteresowanie jeszcze większej liczby osób. Aby wyróżnić ogłoszenie po zalogowaniu do konta pracodawcy naciśnij przycisk "wyróżnienie" znajdujący się bezpośrednio pod każdym z Twoich ogłoszeń.

Co to są pakiety usług?
Jeżeli zdarza Ci się prowadzić rekrutacje co jakiś czas masz szansę obniżyć jednostkowe koszty rekrutacji zamawiając pakiet ogłoszeń. Płatność za pakiet jest dokonywana z góry, a Twoje konto zostaje zasilone wybraną ilością usług, które będą do wykorzystania w dowolnym terminie w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu. Dzięki temu uzyskasz ogłoszenia w jeszcze lepszej cenie oraz oszczędzisz czas związany ze składaniem kilku zamówień. Po zalogowaniu do Twojego konta pracodawcy zawsze będziesz miał/a dostęp do informacji o liczbie posiadanych kredytów na usługi, oraz dostęp do historii wykorzystania usługi i złożonych zamówień.

Z jakich promocji mogę skorzystać?
Zatrudnimy.pl cyklicznie przygotowuje promocje z których możesz skorzystać. A jest to okazja do dokonania zakupu usług w bardzo atrakcyjnych cenach, które możesz wykorzystać w dowolnym okresie, który jest wskazany w szczegółach promocji.

Do czego służą zaproszenia?
Jeżeli już korzystasz z zatrudnimy.pl, to masz możliwość wysłania zaproszeń do swoich partnerów biznesowych, aby zarejestrowali się na zatrudnimy.pl jako pracodawcy. Każda z nowo zarejestrowanych firm otrzyma dzięki Tobie gratisowe odświeżenie ogłoszenia. Możesz wysłać dowolna liczbę zaproszeń a za każdego zarejestrowanego pracodawcę otrzymasz od nas usługę odświeżenia wybranego przez Ciebie ogłoszenia. Odświeżenia można kumulować i wykorzystać je w przyszłych rekrutacjach. Możesz również wymienić 3 odświeżenie na 1 ogłoszenie standardowe - wystarczy, że zgłosisz nam taką chęć na adres e-mail: bok@zatrudnimy.pl. Zaproś zatem jak najwięcej pracodawców dając im szansę korzystania z zatrudnimy.pl i odbierz nagrody.

Co to jest wizytówka pracodawcy
Podczas rejestracji automatycznie jest tworzona wizytówka pracodawcy o adresie zatrudnimy.pl/NazwaPaństwaFirmy. Przykład: zatrudnimy.pl/pzu-zycie. Strona ta informuje kandydatów o możliwościach kariery w Państwa firmie i w odróżnieniu od ogłoszenia ważna jest bezterminowo, dzięki czemu jest to doskonały sposób wspierający budowanie wizerunku pracodawcy. Stronę tą można wykorzystywać w różnego rodzaju akcjach marketingowych i zamieszczać łatwy do zapamiętania link w ogłoszeniach prasowych, na bannerach, w ulotkach itp. oraz na Państwa stronie www. Dane znajdujące się na stronie można modyfikować. Ścieżka dostępu: Profil/Edytuj profil/Dane firmy - pole informacje o pracodawcy.


Jeżeli powyżej nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy  lub czat - odpowiemy niezwłocznie.