Bądź na bierząco!

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o rynku pracy, zarządzaniu personelem i o promocjach? - podaj swój adres e-mail:

O Nas

Zatrudnimy.pl to serwis zawierający oferty pracy zamieszczane przez pracodawców z Twojej okolicy. Codziennie w naszym serwisie masz dostęp do tysięcy ogłoszeń rekrutacyjnych poczynając od pracy fizycznej po wysokie stanowiska menedżerskie. Uważamy że niezależnie od tego, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie i w jak dużej miejscowości mieszkasz, to masz prawo otrzymywać oferty pracy z których jasno wynika, jakie są wymagania pracodawcy wobec kandydatów i co przyszli pracownicy mają szansę uzyskać w zamian za swoje zaangażowanie w codzienną pracę w danej firmie.
Zatrudnimy.pl to serwis, którego celem jest umożliwienie każdemu pracodawcy poczynając od mikrofirmy po duże przedsiębiorstwa dotarcie ze swoją ofertą pracy do jak najszerszego grona potencjalnych kandydatów. Uważamy, że w połączeniu z dokładnie sprecyzowaną informacją o specyfice pracy na danym stanowisku, pozwoli to, każdemu pracodawcy niezależnie od tego, jak dużym budżetem dysponuje na rekrutacje, pozyskać takich pracowników, jakich najbardziej potrzebuje.

Jesteśmy świadomi tego, że jeżeli chcemy osiągnąć cele jakie przed sobą stawiamy powinniśmy nieustannie dążyć do usprawniania procesu rekrutacji i poszukiwania pracy. Dlatego też jeżeli jesteś pracodawcą albo poszukujesz pracy a masz jakieś sugestię bądź uwagi, które byłyby pomocne w usprawnianiu naszego serwisu, to bardzo prosimy o kontakt z nami.

Zespół Zatrudnimy.pl