Bądź na bierząco!

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o rynku pracy, zarządzaniu personelem i o promocjach? - podaj swój adres e-mail:

Pomoc dla szukających pracy

Jak działa serwis zatrudnimy.pl?
Zatrudnimy.pl to serwis zawierający oferty pracy zamieszczane przez pracodawców z Twojej okolicy. Codziennie w naszym serwisie masz dostęp do tysięcy ogłoszeń rekrutacyjnych poczynając od pracy fizycznej po wysokie stanowiska menedżerskie. Znajdziesz u nas ogłoszenia publikowane w największych polskich serwisach rekrutacyjnych oraz oferty zamieszczane bezpośrednio przez pracodawców współpracujących z zatrudnimy.pl. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na przeszukiwanie ofert znajdujących się na kilku portalach. To, co nas wyróżnia to również fakt, że weryfikujemy pracodawców którzy publikują ogłoszenia bezpośrednio na zatrudnimy.pl, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja aplikacji trafi do pracodawcy, który istniej i jest wiarygodny. Ogłoszenia zamieszczane bezpośrednio przez pracodawców wyróżniają się przejrzystością wymagań i często wskazują oferowaną przez pracodawcę wysokość wynagrodzenia. Z poziomu ogłoszenia masz również dostęp do wizytówki pracodawcy zawierającej opis firmy i dane kontaktowe.

Jakie będę miał/a korzyści z posiadani konta na zatrudnimy.pl?
  • Nie przegapisz żadnej interesującej oferty. Wystarczy że ustawisz powiadomienia o nowych ofertach pracy
  • Będziesz miał/a do dyspozycji sekcję ulubione, gdzie znajdziesz wszystkie oferty które Cię zainteresowały podczas przeglądania portalu. Zaoszczędzisz więc czas na ponowne poszukiwania.
  • Będziesz na bieżąco z nowościami na rynku pracy i edukacji dzięki naszemu newsletterowi
  • Masz szansę otrzymać zaproszenie do rekrutacji bezpośrednio od pracodawcy

Z jakich opcji mogę skorzystać w moim koncie?
Po kliknięciu przycisku Profil proszę przejść do zakładki Zarządzaj usługami, gdzie masz dostęp do wszystkich możliwych działań w serwisie takich jak: dodawania ogłoszeń do ulubionych, ustawianie powiadomień o nowych ofertach pracy, porównania funkcjonalności kont standard i premium, możliwość zamiany konta standard na premium, czy też historii Twoich zamówień.

Czy korzystanie z zatrudnimy.pl jest odpłatne?

W serwisie zatrudnimy.pl możesz zarejestrować się za darmo oraz również za darmo korzystać z następujących usług konta standard:
  • wyszukiwać i przeglądać oferty pracy,
  • dodawać ogłoszenia, które Cię zainteresowały do ulubionych tak, aby móc na nie później aplikować,
  • przeglądać profile pracodawców,
  • aplikować na oferty pracy publikowane przez różne firmy,
  • otrzymywać za pośrednictwem poczty elektronicznej oferty pracy zdefiniowane przez Ciebie wg określonych kryteriów w sekcji powiadomienia,
  • przesyłać oferty pracy do znajomych, którzy mogą być zainteresowani oferowanym stanowiskiem pracy.
Natomiast odkrywanie pełnych danych pracodawców w tzw. ogłoszeniach zakrytych oznaczonych symbolem kłódki jest dostępne tylko dla posiadaczy kont premium.

Dlaczego w niektórych ogłoszeniach nazwa pracodawcy i możliwość aplikowania jest dostępna dopiero po rejestracji?
Większość ogłoszeń publikowanych na zatrudnimy.pl umożliwia przeglądanie danych kontaktowych pracodawcy i wysyłanie aplikacji bez konieczności rejestracji. Natomiast w przypadku pracodawców, którzy nie korzystają z komercyjnej promocji swoich ogłoszeń dane ich firmy są dostępne tylko dla osób posiadających konto premium.

Czym różnią się konta standard i premium?
Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje testowy i bezpłatny dostęp do konta premium przez 5 dni a po tym czasie konto zostaje zamienione na bezpłatną wersję standard. Różnica między kontem standard i premium sprowadza się do tego, że użytkownicy wersji premium ma możliwość odkrywanie pełnych danych pracodawcy w tzw. ogłoszeniach zakrytych oznaczonych symbolem kłódki oraz przesyłania aplikacji w odpowiedzi na te ogłoszenia. Każdy użytkownik konta standard może stać się użytkownikiem konta premium na dwa sposoby. Pierwszy sposób jest bezpłatny i dostęp do opcji premium zostaje przyznany użytkownikowi w zamian za poinformowanie znajomych na facebook'u o portalu i wybranych ogłoszeniach. Użytkownikiem konta premium można stać się również po wykupieniu dostępu do konta (płatności on-line).

Co oznacza symbol kłódki przy nazwie stanowiska w ogłoszeniu?
Symbolem kłódki przy nazwie stanowiska są oznaczone tzw. ogłoszenie zakryte. W przypadku tych ogłoszeń istnieje możliwość odsłonięcia danych pracodawcy oraz możliwość aplikowania na daną ofertę, tylko dla użytkowników posiadających konto premium. Użytkownikiem konta premium staje się każdy nowo zarejestrowany użytkownik portalu, który automatycznie uzyskuje bezpłatny dostęp do funkcji premium przez pierwsze 5 dni członkostwa. Po upływie tego czasu konto jest zamieniane na bezpłatne konto standard. Użytkownik ma jednak w każdej chwili możliwość zmiany konta na premium po wykupieniu dostępu na określoną liczbę dni. W tym celu wystarczy w profilu konta - sekcja zarządzaj usługami wybrać: Zmień konto na premium a następnie wybrać jeden z dostępnych planów i dokonać mikropłatności on-line obsługiwanej przez PayU. Po dokonaniu płatności ważność konta premium zostaje automatycznie przedłużona o wskazaną liczbę dni.

Gdzie znajdę ofertę, którą dodałem do ulubionych?
Aby uzyskać dostęp do ogłoszeń zapisanych jako ulubione wystarczy kliknąć link ulubione w prawym górnym rogu strony.

W jaki sposób mogę zmienić moje powiadomienia e-mailowe o ofertach pracy?
W tym celu proszę kliknąć przycisk Profil w prawym górnym rogu strony a następnie wybrać: Powiadomienia. Po kliknięciu przycisku "Dodaj powiadomienie" można ustawić kryteria ofert, które chcemy subskrybować. W momencie gdy oferty spełnaijace te kryteria pojawią sie na portalu otrzymasz e-mail z listą ofert.

Jak mogę zmienić hasło do portalu?
Wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu strony: Profil a następnie wybrać Edytuj profil. Po otwarciu nowej strony w zakładce Hasło istnieje możliwość zmiany hasła na nowe.

W jaki sposób mam złożyć swoją kandydaturę na ofertę pracy?
Jeżeli znalazłaś/eś interesującą Cię ofertę i uważasz, że spełniasz wymagania firmy, możesz na nią aplikować, przesyłając firmie swoje CV.
W tym celu wejdź do oferty i kliknij na opcję "Aplikuj na stanowisko". Następnie wprowadź swoje imię, nazwisko, e-mail oraz załącz CV i opcjonalnie list motywacyjny, który chcesz by trafił do pracodawcy. Na zakończenie kliknij na "Wyślij do pracodawcy". Twoja aplikacji trafi bezpośrednio do pracodawcy a Ty otrzymasz potwierdzenie na swój adres e-mail. Zatrudnimy.pl nie jest związane z procesem rekrutacyjnym i w związku z tym nie posiada informacji o przebiegu rekrutacji.

Wysyłałam/em swoje CV ale nie skontaktował się ze mną żaden pracodawca. Dlaczego?
Każda firma przeprowadza swój proces rekrutacyjny zgodnie ze swoją polityką wewnętrzną a zatrudnimy.pl jest odpowiedzialny jedynie za publikowanie ofert pracy. W związku z tym nie mamy wpływu na wewnętrzne procesy rekrutacyjne pracodawców. Pracodawcy najczęściej kontaktują się tylko z osobami, które zapraszają do kolejnego etapu rekrutacji. Czasami jednak rekrutacja jest rozciągnięta w czasie, więc oczekiwanie na odpowiedź może być dość długie.

Jeżeli powyżej nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami kontakt@zatrudnimy.pl